Kubki miedziane

Wysokiej jakości kubki miedziane wykonane są ze świeżej, pełnowartościowej miedzi, czego dowodem jest jej jasny kolor. Jako bezpośredni importer, oferujemy wyłącznie miedziane kubki handmade, które są wytwarzane tradycyjną metodą obróbki, w indyjskiej manufakturze. Wszystkie dostępne kubki z miedzi pozbawione są metali ciężkich, takich jak rtęć czy ołów, które są szkodliwe dla zdrowia.

Dlaczego warto zainwestować w kubki z miedzi?

Kubki z miedzi, które Państwu proponujemy to nie tylko możliwość korzystania z właściwości miedzi – to równie doskonała dekoracja albo uzupełnienie aranżacji. W łazience bardzo dobrze sprawdzą się jako naczynia do przechowywania wody – jak twierdzą specjaliści od ajurwedy, przemywanie do twarzy lub rąk wodą nasycona jonami miedzi działa bardzo pozytywnie na kondycję skóry.

Kubki z miedzi ręcznie robione, dokładnie tak jak dostępne u nas dzbanki miedziane lub pozostałe elementy asortymentu, niezwykle designerskie i piękne. Duży wybór modeli sprawia, że każdy znajdzie w dostępnym asortymencie produkt odpowiadający wymaganiom, potrzebom i preferencjom.

Kufle miedziane ręcznie robione dla miłośników blichtru

Wszystkie dostępne u nas miedziane kufle to produkty wytwarzane przez doświadczonych rzemieślników, którzy dbają o każdy szczegół. Potwierdzają to również pozostałe elementy asortymentu, na przykład bransoletki miedziane lub wspomagające higienę jamy ustnej czyściki miedziane  do języka. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, podjęliśmy bezpośrednią współpracę z profesjonalnym producentem, który stawia wyłącznie na wysokiej jakości produkty. Dlatego wszystkie kubki antybakteryjne miedziane, które oferujemy, charakteryzuje najlepszy możliwy skład. Powstały wyłącznie ze stuprocentowej, pełnowartościowej miedzi.

Kubki miedziane na wodę to nie tylko sprawdzą się nie tylko jako sposób na zadbanie środowisko, poprzez zmniejszenie ilości niekorzystnego plastiku lub innych tworzyw sztucznych. To również niebanalna dekoracja albo pomysł na efektowny prezent, który z pewnością zrobi wrażenie nie tylko na domownikach, ale przede wszystkim gościach. Kufle z miedzi stanowią bardzo imponujące dopełnienie zestawu z miedzianego wodę. Razem z pozostałymi elementami, jak butelki miedziane doskonale wypełnią każde wnętrze i udekorują stół podczas spotkania z przyjaciółmi, biznesowego lub świąt. Są bardzo reprezentacyjne, dlatego można wykorzystać je wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wywołanie dobrego wrażenia. Choć to kubki antybakteryjne, należy pamiętać, że miedź reaguje w płynami o ph poniżej 6 (kwaśnymi), dlatego nie zaleca się stosowania kubków do innych cieczy niż woda. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10