Butelki miedziane

Wykonane ręcznie butelki miedziane prosto od producenta z Indii to propozycja dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie, oszczędzić pieniądze i nabyć produkt, który jest nie tylko praktyczny, ale także stanowi niebanalną dekorację i pełni funkcję reprezentacyjną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy butelki z miedzi na wodę z pełnowartościowej miedzi, które pozbawione są szkodliwych dla zdrowia metali ciężkich, takich jak rtęć czy ołów. Specjaliści od ajurwedy zachęcają do korzystania z butelek miedzianych, tak samo, jak robi się to wykorzystując dzbanki miedziane. Pozwala to na rezygnację z wody butelkowanej i zmniejszenie szkodliwego wpływu plastiku na środowisko. TO z kolei bezpośrednio przyczynia się do oszczędności pieniędzy – woda kranowa jest wielokrotnie tańsza.

Dla kogo skierowane są miedziane butelki?

Butelki z miedzi ręcznie robione, które znajdują się w naszym asortymencie to produkty rekomendowane osobom, które chcą połączyć przyjemne w pożytecznym. Butelki z miedzi można wykorzystać jako bidony – pozwalają przechowywać wartościową wodę i zachować jej właściwości. To również praktyczna propozycja dla tych, którzy chcą zabrać ze sobą nasyconą jonami miedzi wodę do pracy, na wycieczkę, czy gdziekolwiek poza dom i korzystać z jej zdrowotnych właściwości, kiedy tylko pojawi się potrzeba lub ochota. Butelki antybakteryjne miedziane, tak samo jak oferowane w naszym asortymencie kubki miedziane to doskonałe uzupełnienie zestawu miedzianego na wodę. .

Miedziane butelki przeciwdrobnoustrojowe – dlaczego warto?

Wszystkie dostępne butelki antybakteryjne miedziane to produkty wykonane ręcznie, w indyjskiej manufakturze. Miedziane butelki handmade, które oferujemy, produkowane są na nasze specjalne zamówienie, wyłącznie ze stuprocentowej, świeżej miedzi, o czym świadczy jasny kolor. Tego samego możecie Państwo spodziewać się, jeśli chodzi o pozostały asortyment – na przykład czyściki miedziane do języka, które również oferujemy.

Antybakteryjne butelki z miedzi ręcznie robione

Właściwości miedzi są udowodnione i nie podlegają wątpliwości. Miedź to metal o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych – działa antybakteryjnie. To jednak tylko jedna z korzyści – butelki z miedzi nasycając ją jonami miedzi. Wykorzystując butelki miedziane na wodę, zyskuje się znacznie więcej. Miedź jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu żywego- zdaniem specjalistów od ajurwedy, codzienne spożywanie uzdatnionej wody z miedzią to doskonały sposób na zapobieganie niedoborom, dobre samopoczucie i wygląd. Wyjątek mogą stanowić osoby cierpiące na choroby, które nie pozwalają na suplementację tego pierwiastka – w razie wątpliwości, lepiej skontaktować się z lekarzem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, proponujemy wiele modeli butelek miedzianych o zróżnicowanych wzorach, by spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5