Bransoletki miedziane

Bransoletki miedziane, które oferujemy, wykonane są ze stuprocentowej miedzi. Ich dodatkowym atutem, który intensyfikuje ich pozytywne działanie są magnesy znajdujące się na zewnętrznych końcach bransoletek. Wytwarzane są ręcznie, na nasze specjalne zamówienie, przez doświadczonych rzemieślników, w indyjskiej manufakturze. Jako bezpośredni importer współpracujący z doświadczonym producentem, w asortymencie znajduje się wyłącznie biżuteria z miedzi pełnowartościowej – nie tylko bransoletki, ale również czyściki miedziane do języka czy naczynia. Wszystkie miedziane bransoletki wytwarzane są tradycyjnymi metodami, dlatego nie zawierają w swoim składzie niekorzystnych dla zdrowia metali ciężkich, takich jak rtęć czy ołów. Właściwości magnetyczne bransoletek miedzianych są udokumentowane w literaturze i publikacjach naukowych – nie leczą dosłownie, ale stymulują organizm do samowyleczenia.

Bransoletki miedziane na każdą okazję

Dzięki pięknym zdobieniom i dbałości o każdy szczegół, bransoletki zdrowotne miedziane pełnią nie tylko swoją podstawową funkcję zdrowotną, ale także pięknie wyglądają. Dzięki temu stanowią doskonałą dekorację, która uzupełni image na każdą okazję – bez względu na to, czy niezbędny jest schludny ubiór do pracy typu smart casual, określany przez firmowy dress code, czy efektowna stylizacja na randkę, wieczór ze znajomymi, imprezę urodzinową lub spotkanie biznesowe. Bransoletki z miedzi to możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym – pozwalają zadbać o zdrowie, ale także pełnić rolę niezwykłej ozdoby. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, prezentujemy różne modele tak, aby spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających.

Zdrowotne bransoletki miedziane – dlaczego warto?

Oferowane przez nas miedziane bransoletki to produkty, które stymulują organizm do samowyleczenia. Miedź jest metalem potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu żywego, którego niestety nie jesteśmy w stanie samodzielnie wytworzyć. Dlatego konieczne jest jej uzupełnianie. Miedź wchłania się również z zewnątrz  – w związku z tym, stosowanie bransoletek miedzianych w celach prozdrowotnych jest rekomendowane. Specjaliści z ajurwedy polecają również korzystanie z naczyń miedzianych – kubki miedziane to jeden z przykładów. Dostępna u nas biżuteria miedziana to zatem tylko jeden element asortymentu.

Miedź sama w sobie nie posiada właściwości magnetycznych, ale dzięki dodatkowym magnesom umieszczonym na końcówkach bransoletek z miedzi, ich działanie jest zwiększone i charakteryzują się właściwościami magnetycznymi. Z tego powodu, magnetyczne bransoletki z miedzi mają możliwość wytworzenia zmiennych właściwości pola magnetycznego o udowodnionym działaniu. W efekcie, bransoletki miedziane radzą sobie z wieloma dolegliwościami, pozwalając pozbyć się ich bądź zmniejszyć ich intensywność.

Jak działa biżuteria miedziana?

Bransoletki miedziane na reumatyzm – z takim działaniem spotykamy się najczęściej, To jednak dopiero wierzchołek góry korzyści, na które można liczyć, decydując się na zakup jednej z nich. Uzupełniają one także niedobory miedzi w organizmie. Jej odpowiedni poziom poprawia kondycję skóry oraz jej koloryt, łagodzi stany zapalne, reguluje poziom hormonów czy ułatwia odchudzanie. Działa także kojąco na ból związany z reumatyzmem lub artretyzmem, reguluje pracę tarczycy, ułatwia zasypianie czy wzmacnia włosy. Za najbardziej korzystne właściwości bransoletek miedzianych uznaje się jednak ich działanie antybakteryjne, antynowotworowe oraz polepszające odporność. Wpływają również korzystnie na typowe, codzienne dolegliwości, na przykład bóle głowy czy przemęczenie.

Magnetyczne właściwości bransoletek z miedzi

Za magnetyczne działanie bransoletek miedzianych odpowiadają znajdujące się na końcówkach magnesy neodymowe. To one emitują pole magnetyczne, które charakteryzuje się dobroczynnym wpływem na naszą energię życiową, samopoczucie, kondycję, czy przemianę materii. Magnesy są bardzo często wykorzystywane w celach zdrowotnych. Jak wskazuje Światowa Organizacja Zdrowia WHO, są one całkowicie bezpieczne dla korzystających i nie stanowią zagrożenia, ponieważ wytwarzają statyczne pole magnetyczne.

Pole magnetyczne powoduje, że komórki krwi oddzielają się od siebie, dzięki czemu mogą one produkować więcej tlenu i uwolnić większą ilość energii. Należy pamiętać jednak, aby nie kłaść bransoletek z magnesami bezpośrednio na komputerze lub nie stykać ich z elementami posiadającymi paski magnetyczne (na przykład karty. Ostrożnością powinny wykazać się też osoby z rozrusznikiem serca, czy kobiety w ciąży. W razie wątpliwości zalecamy kontakt z lekarzem.

Jak korzystać z bransoletek miedzianych?

Jak wskazują specjaliści z nowoczesnej medycyny oraz wyznawcy ajurwedy, by cieszyć się zdrowotnymi właściwościami bransoletek z miedzi, wystarczy założyć je na na rękę i wykonywać codzienne czynności. Standardowe ruchy wystarczą, aby wytworzyć prozdrowotne pole magnetyczne, które jest odpowiedzialne za efektywne działanie bransoletek. Osobiście polecamy nosić je nieco powyżej nadgarstka, przed łokciem – będzie to bardziej komfortowe i da pewność, że są one cały czas w kontakcie ze skórą. bransoletki z miedzi, które oferujemy nie są regulowane, ale elastyczne, co pozwala wygodnie dopasować je do ręki.

Biżuteria miedziana dostępna jako bransoletki miedziane stymulują organizm do tego, aby rozpoczął on proces samoleczenia na poziomie komórkowym. Magnetoterapia, a więc magneto-stymulacja wpływa na chore lub osłabione genetycznie tkanki, stawiając przed nimi pewnego rodzaju blokadę. Pozwala to odzyskać niezbędną do życia energię i dać organizmowi czas, aby polepszył swoją kondycję. Skuteczność działania bransoletek z miedzi potwierdza zabarwienie skóry na kolor zielony. Dzieje się tak na początku stosowania oraz w czasie choroby. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą bransoletek z miedzi oraz sprawdzenia pozostałego asortymentu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8